Sohbete Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

admin Ocak 30 2024
Kaliteli sohbet sitesi

Kaliteli sohbet sitesi

kaliteli sohbet sitesi Dünya üzerinde internet teknolojine bağlı olarak gelişmiş binlerce sektör bulunmaktadır bu sektörlerden biri de internet üzerinden yapılan  muhabbet veya chat ne derseniz artık.

Kaliteli sohbet sitesi Bu sektör o kadar genişlemişdir ki binlerce partner siteleri kurulmuştur. Sohbet sitelerinin bu kadar çok olması site sahiplerini daha değişik yollara yönlendirmiştir.

kaliteli sohbet sitesi Bunun nedeni çok fazla sayıda olan arkadaşlık sitelerinin arasında farklılıklarını ortaya koyma çabasıdır. Yani aslında arkadaşlık sitelerinde ki rekabet bir bakıma iyidir.

Çünkü o kadar fazla kaliteli sohbet sitesi kurulmuş ki irilik ufaklı diye tabir edebiliriz sanırım bu siteler için. Çok kötü olanlarda var çok iyi olanlarda.

Kaliteli sohbet sitesi Bu noktada bu sektörde hizmet veriyorsak kesinlikle yenilikler yapmaya mecbursunuz site sahibi olarak. Eğer kendinizi yenileyemessiniz ve yerinizde saymaya devam ederseniz kesinlikle çok gerilerde kalırsınız ve hayal kırıklığına uğrarsınız.

Öncelikle diğer  chat sitelerinden farklı olarak neler yapabiliriz de insanları sitemize daha fazla çekebiliriz. Genel anlamda çok fazla bi değişiklik yapılamaz çünkü bu sitelerinin durumları genel olarak bellidir ve ortadadır.

Çok değişik bir şeyler yapmak istiyorsanız bir maddi anlamda güçlü olmanız gerekecektir ki bu site sahiplerinin çoğunda olmayan birşeydir.

Kısmı olarak birşeyler yapılması gerekirse sohbet sitesinin ilerleye bilmesi için. Öncelikle sizin sitenizdeki sunucu odalarının isimlerini çok iyi seçmeniz gerekcektir.

Yani herkez genel anlamda bir sohbet sitesi hizmeti verirken sizler daha detaylı belirli gruplara yönelik hizmetler verebilirsiniz bu şekilde insanların sitenizi daha fazla ziyaret etmesi yönünde bir adım atmış olursunzu.

Örneğin cinsel yönelimleri farklı olan insanlar dünyada var olduğu gibi bu ülkede de vardır ve onlar için yeni odalar açabalirsiniz.

Örnekler vermek gerekirse. Lezbiyen odası, gay odası, sadece cinsel içerik konuşulan odalar örneğin cinsellik odası, bunun yanı sıra.

memurlar sohbet odası , öğretmenler  odası, üniverste sohbet odası, lise sohbet odası gibi odalar kurarak toplumda ki bazı grupları sizde kendi sitenizde oluşturmaya yoluna gidebilirsiniz ki bu gerçekten size birşeyler kazandıracaktır.

Bunları yaparken tabi bu odalarda gerçekten bu görüşte ve bu düşüncede olan insanları bulundurmalısınız yani her önüne gelen insan o odalarda sohbet etmemelidir bunun için iyi bir sistem ayarlamanız gerekebilir üyelik sistemi gibi veya başka türlü değişik önlemler alabilirsiniz.

lezbiyen chat odasına normal biri giriş yapmamalıdır kesinlikle veya genel sohbet odalasında cinsel yönelim farklı olan gay diye tabir edilen insanlar bulunmamalıdırlar bu noktayı kesin bir çizgi ile ayırmalısınız.

Kim hangi şekilde hangi oda da sohbet etmek istiyorsa onlara bu imkanı sunmalısınız ve tamamen özgür şekilerde konuşma fırsatı verebilmelisiniz. Kaliteli bir sohbet sitesi olabilmeniz için bunu insanlara hissettire bilmeniz için bunlar gereklidir.

Tabiki sohbet odalarında genel olarak bahsediyorum bir konuşma şekli vardır. Odaların özelliklerine göre o limiti iyi ayarlamanız gerekmektedir ipin ucunu kaçırdığınız anda kaliteden ödün vermiş olursunuz.

Canlı sohbet sitesinde yenilik ve farklılık olarak bunlar uygulanabilir. Eğer sadece arkadaşlık sitesi üzerine hizmet verecekseniz.

Dediğim gibi çok fazla bir alternatif söz konusu değildir sohbet sitelerinde. birkaç örnek daha vermek gerekirse sitenize gelen insanların sitenizle ile ilgili ilk tepkisi daha önce böyle site tasarımı görmemiştim çok güzle olmuş dedirtmek önemlidir eğer bunu derdirte bilirseniz insanlara zaten birinci bölümü aşmışsınız demektir.

Bu sadece sohbet siteleri için geçerli değildir diğer siteler içinde geçerli bir kuraldır bir sektör ne kadar işlev ise o sektörde muhakkak çok fazla firma olacaktır ve dolayısı ile rakipler olabildiğince çok olacaktır ve bu tür sektörler de tutunmak çok kolay bir iş değildir merdiven altı imalathanelerine dönmek istemiyorsanız sanırım bunu kimse istemez bazı şeylere kulak vermek gerekir.

Ben internette sohbet sektöründe hizmet veren bi site sahibi olarak bu alanda birinci site olacağım demelisiniz ve bu yönde çalışmalar yapmalısınız. Ancak herşey bir anda olmaz bunu sizlerde iyi biliyorsunuz.

Sizler elinizden geleni yapıp bekleyeceksiniz sabırlı olmanız şarttır bu tür işlerde bakkaldan sigara almıyorsunuz sonuçta.

İnsanlar genel olarak bu sitelerde arkadaşlar bulmak için, erkeklerle ve bayanlarla sohbet etmek için, zaman geçirmek için veya da bazı konularda konuşmak istediklerini ve yazmak istediklerini yazmak için bu tür sitelerde bulunurlar.

Biraz önce bunun nasıl olacağından bahsettim onlara bu konularda serbestliği ve özgürlüğü hissettirmelisiniz diye.

Diğer bir alternatif chat siteleri arasında öne çıkabilmeniz için. Çok iyi şekilde düzenlenmiş piyasa da olmayan irc soru botlarını kullanmanızdır şöyle baktığınız zaman gerçekten de her sitede aşağı yukarı hep aynı irc soru botlarını görüyorsunuz bu botları kullanarak çok fazla bir ilerleme kaydedemessiniz ki.

Bu konuda bazı insanlardan yani bu işten anlayan insanlara irtibata geçin yani coder diye tabir edilen mirc programla dilini iyi bilen insanlarla tanışın. Onlara projenizi anlatın neler yapmak istediklerinizden bahsedin.

Nasıl irc botları istediğini ayrıntılı şekilde anlatın onlar bu konuda sizi kırmayacaklardır çünkü zaten onların işi bu bu işten de zevk aldıkları biliniyor ve size zorluk çıkartmayacaklardır.

Diğer değiştirebilir bir durum ise sohbet sitelerinde veya odalarında çalan radyo ile ilgili genel anlamda sadece bir radyo bulunur bu sitelerde bu da yanlış bir durumdur.

İnsanlara çalan müziği dinleme zorunluluğu hissi verebilir ve veriyordur da kesinlikle. Onun için radyo linkleri ayarlayın insanlara en az 4.5 türde müzik yayını yapın ve onların dinlemelerini sağlayın.

Sitenize gelen insanlar radyolarda gezerken sevdiği hoşlandığı veya ilk kez duyduğu ama çok sevdiği bir şarkıyla karşılaşıp sizin sitenizde kalıcı duruma gelebilirler ve bunu yapmak siz site sahiplerinin elinde.

Sizlere çok paralar dökmeden orta boy bir bayan sitesi nasıl olmalı bu alanda ne gibi değişikler yapılabilirin cevaplarını elimden geldiğince vermeye çalıştım.

Bunlar bütçesi dar olan site sahipleri için nacizane önerilerdir. Eğer büyük oynayacaksınız zaten kesinlikle yaptığınız iş tutacaktır çünkü her zaman büyük balık küçük balığı yutmuştur. Sohbette kalite
arıyorsanız.

Her camiaya hizmet veren sitemizle karşınızdayız. www.delilersohbet.com arkadaşlık, sohbet, müzik, hepsi burada.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Sohbet Siteleri MaviForum DMCA.com Protection Status
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.